Slide 1

Členství v Czech Spurs pro sezónu 2024/25

 • 21. 6. 2024
 • jakub_urbanek
 • Články
 • 0
 • 166 zobrazení

Ačkoli většina z nás v současných dnech věnuje pozornost zejména probíhajícímu EURU, nový ročník Premier League se blíží, sezóna byla rozlosována a je tak čas informovat o možnosti členství v Czech Spurs pro sezónu 2024/25.

Vstupenky na domácí zápasy Spurs

Jako každou sezónu, i letos chceme všem českým fans co nejvíce zpřístupnit osobní návštěvu domácích zápasů Spurs na Tottenham Hotspur Stadium. Očekáváme, že budeme schopni pravidelně zajišťovat minimálně 6 vstupenek na každý domácí zápas Premier League. V případě potřeby bychom jednorázovéě měli být schopni zajistit i víc. Jako vždy budou lístky přiřazovány principem “kdo dřív přijde” – respektive, kdo se dřív ozve na emailovou adresu czech@spurs.cz a vstupenky si zarezervuje.

Začátkem července bychom měli obdržet kompletní přehled termínů objednávek na jednotlivé zápasy, až se tak stane, bude vše updatováno na stránce ČLENSTVÍ. Pro zatím byly potvrzeny termíny objedávek pouze na první tři domácí zápasy sezóny proti Evertonu, Arsnalu a Brentfordu. Deadline pro podání objednávek byl stanoven již na 1. červenec a žádám tak každého, kdo má o vstupenky zájem, aby se co nejdříve ozval na emailovou adresu czech@spurs.cz.

Veškeré informace o cenách a dostupných sektorech najdete také na stránce ČLENSTVÍ. Czech Spurs si stejně jako vždy neúčtují žádný poplatek za zprostředkování – platíte tedy opravdu jen základní cenu lístků.

Další výhody členství

Možnost získání vstupenek za nejnižší možné ceny, oficiální příslušnost k českému fanklubu Tottenhamu Hotspur a možnost přispět k fungování webu www.czechspurs.cz a existenci české fanouškovské komunity jsou jistě největšími důvody, proč se stát členem Czech Spurs.

K tomu však můžeme nabídnout ještě občasné drobné dárky (viz dárky pravidelně rozdávané během turnaje fanklubů), vouchery na dopravu zdarma z online Official Spurs Shopu, slevové vouchery na prohlídky stadionu a další.

Členský příspěvek

Vše výše zmíněné je samozřejmě platné pouze pro registrované členy Czech Spurs. Zaregistrovat se je však snadné – stačí splnit dvě jednoduché podmínky:

 1. členská registrace ZDE
 2. zaslání ročního příspěvku 400 Kč (16 EUR) na náš transparentní bankovní účet
  číslo účtu:             2702028269 / 2010
  IBAN:                     CZ2920100000002702028269
  BIC:                        FIOBCZPPXXX
  do poznámky zadejte své jméno

Členství je platné vždy na jednu sezónu, proto prosím i všechny současné členy o obnovení členství stejným způsobem.

Rád bych tedy vyzval ty z vás, kteří mají zájem využít některý z nabízených benefitů či se jakkoli podílet na existenci fanouškovské komunity Tottenhamu Hotspur nebo mají pouze zájem podpořit redaktory CzechSpurs.cz, aby se stali oficiálními členy Czech Spurs i pro sezonu 2024/2025.

Shrnutí:

 • Staň se členem Czech Spurs, čti náš web www.czechspurs.cz, vyraž na fotbal a pomož naší komunitě členským příspěvkem 400 Kč na sezónu.
 • Chceš-li vyjet na zápas, neváhej nás kontaktovat na emailu czech@spurs.cz – na všem se spolu následně domluvíme!
 • Ozvi se v případě zájmu o spolupráci! 
 • Veškeré informace o členství jsou stále dostupné ZDE.

Díky všem, kdo fandí a zajímají se o Spurs!!

COYS!!!
Jakub Urbánek
předseda Czech Spurs

Share:
0 0 votes
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x