Slide 1

Conte jmenován novým manažerem Tottenhamu

Antonio Conte byl dnes jmenovám novým manažerem Spurs se smlouvou do léta 2023.

Italský lodivod již v Premier league působil v letech 2016-18, kdy vedl Chelsea, se kterou získal ligový titul a FA Cup. Naposledy Conte vedl Inter Milán, který dovedl k ligovému titulu po dlouhých jedenácti letech. Před příchodem na ostrovy Conte získal mimo jiné tři tituly s Juventusem. Je tedy jasné, že do klubu přichází úspěšný manažer a člověk, na kterého jsou kladena velká očekávání. Conte byl údajně hlavním favoritem na post manažera již v létě, ale podle spekulací se s vedením nedohodl na výši finančích prostředků pro přestupy. Spurs poté angažovali Nuna.

Další podrobnosti připravujeme.

Share:
0 0 votes
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mindaCZ
2 let před

Jsem nadšený a zároveň velmi zvědav co s nama provede
Co je pravdy na tom, že dostal slíbeno 200 Mega na přestupy, tomu se mne moc věřit nechce

Bradley64
2 let před

Pokud nás nahoru nevytáhne ani Conte, tak pak za současné situace už asi nikdo.

Dan_THFC
2 let před

Neskutečné, pro mě absolutní euforie. Nikdo lepší k dispozici nebyl a upřímně jsem vůbec nečekal, že dokážeme přivést trenéra z nejužší světové špičky. Určitě na tom má velkou zásluhu Paratici, jehož angažování se zatím ukazuje jako skvělý krok. Opět se snažím trošku krotit emoce, ale kdo jiný nás může vytáhnou zpátky do top 4 pokud ne tenhle chlap. Na jednu stranu neskutečný blázen, pro kterého asi není vždycky jednoduhé hrát, ale úspěchy dělal v každém angažmá a pokud bude mít podporu vedení, nevidím důvod, proč by neměl uspět. Už teď se samozřejmě mluví o tom, jak mu Levy s Paraticim museli slíbit balík na přestupy, ale popravdě od něj čekám i zapojení aktuálně zatracovaných hráčů jako je Winks, Davies, možná Alli.. Už v minulosti ukázal, že je schopný stavět na hráčích, kteří jinde byli bráni jako odpad (Moses, Alonso, Darmian, Young, Alexis..). No, těším se na něj moc.

Jinak zajímavý článek o tom, jaká byla situace mezi hráči a Nunem. Popravdě mě to příliš nepřekvapuje, téměř všichni hráči vypadali absolutně demotivovaně až znechuceně. Ostatně o tom taky dost vypovídá, že ani jeden z hráčů Nunovi nevyjádřil jakoukoli podporu na sociálních sítích, zatímco v případě konce Pochettina ale i Mourinha se všichni mohli zbláznit, aby na IG/FB co nejdříve postnuli podporu bývalému šéfovi. I takoví držáci jako Son nebo Hojbjerg vypadali poslední týdny, že toho mají tak akorát. No, jde vidět, že Nuno má před sebou ještě dlouhou cestu.

https://www.standard.co.uk/sport/football/tottenham-nuno-espirito-santo-why-it-all-went-wrong-b963820.html

Barbarossa
2 let před

No minimálně bude sranda😁. Narazila kosa na kámen. Některým hráčům se asi nebude dneska spinkat nejlíp. Tipuji, že Stephen si zkusí levého wingbacka😋

Marthy
2 let před

Snad po Pochovi konečně přichází trenér. Ne, že by Mourinho nebyl, ale jeho autobus prostě útočný hráče zabíjel. Navíc taktika roky přežitá. NES mi přišel jako taková volba z nouze a vlastně to jen potvrdil. Spurs nejsou Wolves. V zimě si Conte snad přivede pár posil – takovou chybu jak s Pochem už Levy nesmí udělat!!! – a třeba něco vyhrajeme. Ligu asi ne, ale Konferenci teď beru jako povinnost. A snad dá i Kaneovi najevo, kdo ho platí a kde se musí snažit, protože poslední dobou je fakt mimo. COYS!

Milda
2 let před

Conte měl bez tak zabaleno už v pátek a jen čekal jestli poletí do Londýna , nebo do Manchesteru.
Každopádně doufám , že to má Levy dobře spočítané , protože žádného šejka který do nás bude pumpovat peníze nemáme.Ty obří investice , které pravděpodobně přijdou už nutně potřebuje přetavit v úspěch , jinak bude muset prodat půl stadionu , nebo ledvinu každého druhého v klubu.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x