Slide 1

Derby odloženo

Zápas, který by mohl Spurs v případě výhry posunout před svého rivala, se neodehraje. Vzhledem k okolnostem včera vydal k situaci Tottenham následující prohlášení:

Je nám líto, že je nedělní derby odloženo, a to na základě žádosti od Arsenalu, který tak učinil ze tří důvodů: nákazy covidem, zranění a reprezentace na Africkém poháru.

Jsme velmi překvapeni, že byla tato žádost schválena vedením ligy. Tottenham byl diskvalifikován z Evropské konferenční ligy poté, co bylo nakaženo významné množství hráčů prvního týmu a vedení ligy tehdy neschválilo přesun zápasu s Leicesterem, aby jej schválilo až poté, co o to zažádal Leicester sám.

Původní záměr covidových doporučení byl v tom, jak postupovat v případě nákazy hráčů covidem, která neumožnuje klubu nasadit tým schopný odehrát zápas. Domníváme se ale, že tato doporučení nebyla vytvořena proto, aby je kluby používaly při absenci hráčů nesouvisející s covidem. Nyní vidíme nechtěné důsledky těchto doporučení a z nich vyplývajcících pravidel.

Bylo by dobré, aby se vždy postupovalo v souladu s pravidly a rozhodovalo konzistentně.

Teď fanoušci opět čelí změně plánů na poslední chvíli. Je nám to líto zejména kvůli těm, kteří přicestovali zdaleka.

A my, jako klub, musíme znovu posílat sjednané zásoby občerstvení do místních potravinových bank.

– Spurs official

Share:
0 0 votes
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Milda
2 let před

Jak jsem psal , liga si pěkně vyrábí do budoucna časovanou bombu a doufám , že je v tom časem někdo pořádně vykoupe.

Dan_THFC
2 let před

Celá situace je samozřejmě neskutečně absurdní, když vidím soupisku Leedsu proti WHU, tak je jasné, kdo z těchhle dvou týmů je na tom hůř. Na druhou stranu, dneska by nám chyběl minimálně Son, Romero a Dier, takže to ve finále asi není taková pohroma. Akorát jsem teda zvědavej, kdy to budem dohrávat, už teď jsme 4 zápasy ve zpoždění.

Last edited 2 let před by Dan_THFC
Kico 19
2 let před

Kedze nas vyradili z KL tak myslim ze zapasy budeme dohravat pocas europskych tyzdnov. Jedine mozne terminy a iba leicester z odlozenych superov hra europu a tych mame teraz v stredu takze dohravky asi problem nebudu.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x