Slide 1

Konferenční liga: Tottenham Hotspur – Vitesse

4. listopadu 2021, 21:00 SEČ

Tottenham Hotspur Stadium

Dnešní zápas se dá brát jako odveta dvou týdnů starého klání, ve kterém se naši náhradníci předvedli velmi matným výkonem a stojí za to jej sledovat hned ze dvou důvodů:

  1. Bude to první zápas pod Antonio Contem, bude tedy zajímavé sledovat jak se hráči budou snažit novému manažerovi zalíbit.
  2. Tottenham je nyní na třetí příčce tabulky skupiny G se 4 body, Vitesse má bodů 6. Bylo by tedy dobré zvítězit a vybudovat si dobrou pozici pro zbývající dvě utkání. V případě porážky by se Spurs museli spoléhat na výsledky ostatních, přičemž postup do vyřazovací části by měl být pro Tottenham v této soutěži samozřejmostí.

Pro Vitesse byl minulý zápas (1:0) prvním vítězstvím nad anglickým soupeřem v pohárové historii, zároveň se Nizozemcům nikdy nepodaiřilo v Evropě probojovat do jarních vyazovacích bojů. Tottenham bude bez zraněného Bryana Gila, naopak Regulion, Ndombele a Dele mohou nastoupit.

Share:
5 1 vote
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
29 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rory
2 let před

Dnes by to mělo být povinné vítězství, ať nastoupí kdokoli, každý se bude chtít ukázat před Contem a zároveň by měli Vitesse ukázat, že minulý zápas byla výjimka z pravidla a na týmy našeho typu nemají ani omylem. Bude zajímavé sledovat přístup našich hráčů.

Bejlas
2 let před
Reply to  Rory

Předpokládám, že přístup bude v pořádku. Conťák bude určitě něco vyžadovat, a tady jsem upřímně zvědavý, kolik mají hráči opravdu natrénováno. Jestliže nechtěli NES, tak určitě na tom nebudou tak dobře, jakoby trénovali pod někým s radostí a elánem. Ale všechno se dá postupně dohnat, tak uvidíme.

mindaCZ
2 let před

Tvl zas ten Davies 🙏 no tak uvidíme…

Bejlas
2 let před

Zatím jsme nasadili poněkud jiné tempo než obvykle. Jsem zvědavý, jak dlouho nám vydrží.

Milas
Editor
2 let před

To je parada, kdyz je nekdo emotivni a jen nezvejka jak Ruzicka 😅

Milas
Editor
2 let před

Najednou se na ty akce da koukat. Nadhera tohleto.

Bejlas
2 let před

Pěkně po tom hřišti litame. Jasně, nějaké chybky tam jsou, ale za mě super.

Bejlas
2 let před

Zda se mi to, ale i ty přihrávky jsou mnohem rychlejší, i ty mezi stopery. Prostě litame my i balon.

Milas
Editor
2 let před

Dopredu super, ale obrana velka bida teda. Hodne chyb.

Bejlas
2 let před
Reply to  Milas

Pro Conťáka parádní studijní materiál. V tempu se odkryji slabiny. Dneska první klasická prohrana hlava při standardce, druhý chyba Moury, občas je třeba trochu ubrat.😁

Milda
2 let před
Reply to  Bejlas

Jo jo , dopředu se dneska můžou všichni přetrhnout aby se ukázali , na obranu se moc nemyslí.Jinak by mě zajímalo , kolik by normálně přišlo lidí ,naskočí pěkných pár liber navíc.

Barbarossa
2 let před
Reply to  Milda

To neubehaji…teď si říkají:Zlatej Santo😁😁😁

Milas
Editor
2 let před

Jako vedeme 3:2, vedli jsme 3:0, ale za me Arnheim minimalne vyrovnany souper, dokonce za me o chlup lepsi.

Milas
Editor
2 let před

Snad si nedal Conte do smlouvy nejakou klauzuli o moznem odchodu, neco jako dvoumesicni zkusebku… 🤨

Bejlas
2 let před

Tak hned potrenujeme hru v deseti. Ale naše fyzická připravenost je bída. Máme maximálně na hodinu tempofotbalu.

Marthy
2 let před

Tak obrana jsou neskutečný másla. Ale hlavně, že “Toby už neměl týmu co dát”…. rozhodně víc než Sanchez, byť dnes nehraje, nebo Davies… A zkušenost vzadu se nedá léčit pouze brankářem, případně lemplem Daviesem nebo Dierem, co zahraje každej defenzivní post, ale žádnej na 100%.

Milas
Editor
2 let před
Reply to  Marthy

Zdar Marthy, za me nejen Toby, ale i Jan meli stale co dat. A za me i Lamela, takze s tebou souhlasim.

Milas
Editor
2 let před

Hustej zapas na uvod pro Conteho podle me. 🤣

Bejlas
2 let před
Reply to  Milas

Přesně podle jeho naturelu. 🤣

Bejlas
2 let před

Měl ten gólman ruku? Bohužel se mi to zrovna seklo.

Milda
2 let před
Reply to  Bejlas

Radši to moc neukazovali. Asi jo , ale spíš až po odrazu od těla.

Milas
Editor
2 let před

Prodejte toho jelitaka Lo Celsea 😅 to je peklo

Bejlas
2 let před
Reply to  Milas

Lo Celso je naprosto příšerný, ten se prostě do Anglie absolutně nehodí.

Bejlas
2 let před

Ale jo, bylo to zajímavé, před Conťákem je spousta práce, ale první pulhodina luxusní, je na co navazovat. Samozřejmě chyb jako máku, ale dá se to postupně odbourat.

mindaCZ
2 let před

Jako jooo já sem se bavil 😀 čeká nás spousta práce, ale ta změna tempa byla evidentní, rychlost přihrávek úplně jinde než bývalo zvykem.. Uvidíme jak zvládneme everton, to bude těžký zápas

Milda
2 let před

Druhá půle ještě dost Ňuňovská , ke konci ale pěkná divočina. Dneska nám to vyhrál Hugo.
Zajímavé , že si po stažení skoro celé ofenzivy nevzpomněl na Deleho .

dusepe
2 let před

Myslím si, že první půlhodina byla ok. Rozestavení 3-4-3 nám aspoň podle mě přineslo větší útočné možnosti. Harry mi přišel víc ve hře a kombinace s krajními záložníky byla minimálně ze začátku super. Bohužel, obrana je děsná. Dier jako její vůdce je opravdu neschopný. Zase při obdrženém gólu neuhlídal svého chlapa. Vedle Romera to chce skutečně někoho jistého, zkušeného. Arnhem i přesto, že nehrál špatně, dělal v obraně neskutečné kiksy, proto bych tomuto zápasu nepřikládal moc velkou váhu. Určitě ale souhlasím, že po těch 30 minutách jsme vyklidili pole, jako by nám došla šťáva. Pravý test bude Everton. Kdybychom se tam prezentovali podobným výkonem jako v první půli proti Nizozemcům, vůbec bych se nezlobil. Osobně vnímám jako skvělou věc, že Ryan Mason se stal trenérem prvního týmu. Podle mě tak zkvalitní propojení mezi kabinou a Contem a mohlo by to dobře šlapat.

Milda
2 let před

Zajímavé byly záběry na Conteho po našich vstřelených gólech.Pokaždé mu tam nêco hučel do ucha jeho asistent a ten mě připadal , že i přes vstřelený gól není s něčím spokojený.

SiD
SiD
2 let před
Reply to  Milda

Já se jim nedivím, mám z toho pořád pocit, že máme skoro dva roky dlouhý tréninkový deficit. Pokud máme věřit tomu, co media psala o trénincích pod JM a NES, tak to byla těžká bída. Je škoda, že Conte neměl už preseason ale s tím už nic neuděláme. Těch chyb děláme opravdu hodně a bude složitý to z nich dostat pryč. Možná dobře, že bude repre pauza a může s hráči 14 dní pracovat. Jen je škoda, že jim nemůžeme zakázat odjet na repre sraz 😀

29
0
Would love your thoughts, please comment.x