Slide 1

Newcastle United – Tottenham Hotspur

17.10.2021, 17:30 SEČ, St. James Park

Pikantní utkání čeká Spurs na hřišti aktuálně 18. celku Premier League Newcastlu, který v aktuálním ligovém ročníku Premier League zatím nasbíral pouhé tři body za tři uhrané remízy. Zvláštní tento souboj je hlavně proto, že Magpies před deseti dny koupil arabský boháč Muhammad bin Salmán, což v Anglii vyvolalo mnoho nepokojů. Fanoušci Spurs dokonce plánují přijít na dnešní zápas se stovkami falešných peněz koupených z Amazonu a na začátku utkání a i během něj je házet na trávník.

Pojďme ale k zápasu jako takovému. Tottenham po prohrách s Crystal Palace a Arsenalem naposledy zabral a doma porazil po slušném výkonu Aston Villu. Spurs ale Magpies porazili z posledních šesti vzájemných zápasů jen dvakrát a není to pro ně snadný soupeř. 

Tottenhamu stále chybí Sessegnon. S otazníkem jsou pak starty Bergwijna, který s tím začal teprve nedávno trénovat, Daviese a Doherty. Zápasová kondice pak podle trenéra chybí po reprezentačních výjezdech Emersonovi, Lo Celsovi, Romerovi a Sanchezovi. Sestavit obranu tak dnes může být oříšek. Domácím bude chybět jen Dummett a možná i brankář Dúbravka. 

Share:
5 1 vote
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Milda
2 let před

Zdálo se mi to , nebo zájem a pomoc při té situaci v hledišti projevili jen hráči spurs ?

Milda
2 let před
Reply to  Milas

Před naším rohem asi někdo zkolaboval v hledišti , přišlo mě , že nikdo moc nereagoval , jenom Regi začal gestikulovat a intervenoval u rozhodčího. Potom musel Dier doběhnout ke střídačkám a zburcovat chlápka s defibrilátorem.Na to kolik je tam pořadatelů a policajtū mě to přišlo dost vlažné.

Bejlas
2 let před

Dneska nevyhrát, tak jsme skončili s fotbalem. Newcastle slaboučký, šejci budou muset pěkně pumpovat.🤣 Ale na to, že jsme v krizi, tak 4 body za prvním není zas tak špatné.

Milda
2 let před
Reply to  Bejlas

City vloni taky klopýtali a v zimě rozjeli válec.U nás to bude stejné.

mindaCZ
2 let před
Reply to  Milda

To dřív rozjede válec moja stará voe… 🤷‍♂️😃

Milda
2 let před
Reply to  mindaCZ

Ti řikám vâlec bude . Možná né v zimě , možná né letos , ale jednou bude.

dusepe
2 let před

Mít proti sobě silnějšího soupeře, tak by se ta chyba z úvodu mohla šeredně vymstít. Myslím si, že ten prostor mohl lépe zavřít PEH. Každopádně po Ndombeleho gólu jsme se vrátili do hry a moc se mi líbilo, jak aktivně jsem si počínali ve druhém poločase. Hráli jsme chytře, nechali je běhat bez balonu a měli to ve svých rukách. Bohužel, to bychom asi nebyli my, abychom si to neztížili sami. Myslím si, že Dier se prohne při vyplácení týmové kasičky. A to je jenom dobře, protože ani u prvního gólu určitě neměl čisté svědomí. Trápící se Newcastle stoprocentně není měřítko, ale v tom zápase jsem viděl z naší strany spoustu pozitiv a celkově mě utkání bavilo. Náš útok v tomto složení a rozestavení se stoupající formou Ndombeleho vypadá velice nadějně. V závěru jsem se bál, ať se neopakuje loňský West Ham (ten “výstavák” Lanziniho mě bude ve snech strašit ještě dlouho), naštěstí jsme si to ale pohlídali. Snad Kladívka za týden rozmázneme. Dneska jsem na ně koukal na Evertonu a taková relativní pohoda jako proti Newcastlu se asi opakovat nebude.

Barbarossa
2 let před
Reply to  dusepe

Bez střídání.To znamená, že v poháru komplet nová 11tka. Snad jen, že jsme měli víc útoků dotáhnout do střely. Líbil se mi Emerson a taky Ndombeleho měl pár super věci.Jenom do obrany je to slabší.

dusepe
2 let před
Reply to  Barbarossa

Je to tak, ale pokud se nepletu, tak i ve Wolves NES sem tam za zápas vůbec nestřídal. Každopádně vůbec bych se nezlobil, kdyby nastoupila komplet nová jedenáctka a dostaly šanci naděje. Nevím, jestli to tak mají i ostatní, ale mě ta pseudopohárová soutěž Konferenční liga vůbec nezajímá a vlastně ani nerozumím jejímu smyslu. Jestli měli naši borci problém s motivací v EL, tak tady se musí přemlouvat tak pětkrát více 😀 S Emersonem souhlasím, hodně jistý na své pozici. Bylo super, že Ndombele předvedl během celého zápasu konzistentní výkon a solidně makal i v obraně. Za mě si pochvalu tradičně zaslouží i Lucas. On je v těch přechodech 1 na 1 výborný a dneska jsme se opět přesvědčili, proč nejmenší hráč na hřišti chodí při standardkách do vápna. Má fantastický výskok a výběr místa, škoda, že mu to dneska skončilo na břevně.

mindaCZ
2 let před
Reply to  dusepe

Souhlasím s tvýma komentama. A za mě mě konferenční soutěž nebo liga nebo co to je vůbec nezajímá.
Líbil se mne taky Ndombele a musím přiznat, že pro něj mám slabost, když má den je výborný.. Problém u něj asi hlava.. Ale fotbalově ho zbožňuju

16
0
Would love your thoughts, please comment.x