Slide 1

Premier League: Brighton and Howe – Tottenham Hotspur

8.10.2022, 18:30 CET, Amex Stadium, Brighton

10. kolo Premier League

Forma: RVPVV – PVVRV

Další ligový výjezd čeká Tottenham. Po prohraném NLD na hřišti našeho úhlavního rivala v poměru 3:1 vyjíždíme na Amex Stadium, kde se utkáme s Brightonem. Ten přišel relativně nedávno o trenéra Grahama Pottera, kterého vykoupila Chelsea. Brightonu se tak chopil italský trenér De Zerbi a hned s ním v Premier League uhrál bod na hřišti Liverpoolu.

Spurs se na hřištích soupeřů obecně dlouhodobě nedaří, letos v PL jsme vyhráli jen na hřišti Nottinghamu Forest a uhráli dvě remízy. Brighton v lize navíc doposud prohrál jediný zápas a to na Fulhamu 2:1. Bilance obou soupeřů na Amexu je vzácně vyrovnaná, v PL se utkali pětkrát a oba týmy si připsali po dvou výhrách a jednou se hrálo 1:1.

Domácím bude dnes chybět Moder a Mwepu. Spurs jsou bez Kulusevskiho, Lucase Moury, Tangangy a Emersona, který dostal v minulém kole na Emirates Stadium zbytečnou červenou kartu. Zápas je zcela otevřený, vzhledem k naším výkonům z posledních kol by výhra určitě měla velkou cenu.

Share:
5 1 vote
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
21 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ozz
Ozz
1 rok před
Reply to  Milas

Dnes to je katastrofa, navíc komentář je před přenosem- on ti říká číše stane 🤬 Hlavně, že tam mají ikonku HD ….

Ozz
Ozz
1 rok před

V páteční příloze Sportu je článek o Spurs a jedna strana je věnována
právě zesnulému kondičnímu trenérovi

Skalic
1 rok před

Teď mi ten zvuk přijde dokonce zdvojený…

Milda
1 rok před
Reply to  Skalic

Strašně to ruší ,člověk má po zážitku.

Gazza
1 rok před

Celkem hrajem i trošku presujeme,ale zdá se mě to hrozně pomalé.No ,kdyby to tak skončilo super.Druhá půlka bude těžká .Brighton je dost dobrý.

Skalic
1 rok před

Tak problém se zvukem je pryč, naše pasivita s druhým poločasem opět zpět… hrozně pomalé dostupování hráčů, to začíná až na hranici vápna, nutno dodat, že Brighton je podobně statický v útoku

Skalic
1 rok před

Tak jenom jsem to dopsal začali jsme presovat 😁 a hned díky tomu dobrá šance Harryho, je potřeba takto aktivně napadat větší část zapasu/ů

Milda
1 rok před

My hrajeme v podstatě každý zápas jako bychom vedli čtyři nula.

Lehce
1 rok před

Dnesnim zapasem jsem si potvrdil ze i ve 3 ve stredu hrajem jak kokoti. Ti hraci nechavaji koule v satne😂

Barbarossa
1 rok před

Viděl jsem Čelski pod Potterem. Ti se hrou bavili. Pro nás je to jak za trest. Jak to ten Conte mohl vyhrát s Interem? Jsme fakt prokletý?

Gazza
1 rok před

Tak to byly nervy .Tvl. zase více šedin,ale bojovali dnes .To se musí nechat .Tak a nyní porazit ve středu Frankfurt.Comon You Spurs!

Bejlas
1 rok před

Zdejší odborníci, není čas na změnu trenéra?🤣

Lehce
1 rok před
Reply to  Milas

Dekuji😂😂😂

Bejlas
1 rok před
Reply to  Milas

Bohužel jsem NLD neviděl, takže jsem nekomentoval. Myslím, že není vhodné komentovat něco, co jsem neviděl. Přečti si své názory ve zdejších diskusích, pak je porovnej s těmi od “lehce”, a už moc daleko k jeho věčné kritice nemáš. Ale je mi to celkem jedno, naštěstí mě tahle typická pepanska vlastnost, být věčně nespokojený, netrápí. Dneska tam bylo dost dobrých věcí, taky dost zbytečných ztrát, ale jedno je jisté. Naprosto jasné zlepšení defenzivní činnosti během Conteho éry, což je základním kamenem úspěchu. Ať se to někomu líbí nebo ne. Na hurá fotbal nemáme zálohu, to víme asi všichni. Prostě si je třeba zvyknout na to, že máme trenéra italského definzivnejsiho stylu fotbalu. Výsledky zatím jsou, že jsme prohráli NLD je sice smutné, ale kdy naposledy vyhrál hostující tým? Tady je to pomalu apokalypsa, přitom máme 20 bodů z 9 kol a minimální ztrátu na čelo tabulky.

Reaper
1 rok před
Reply to  Bejlas

Já kritiku chápu sám si občas při nebo po zápase “zapičuju”, ale jinak jsi to shrnul docela dobře. Mě spíš mrzí, že tady není (kromě jednoho komentu) ani zmínka o úmrtí osoby, se kterou hráči trávili poslední rok “skoro” víc času jak s manželkou a to prostě drobnost fakt není, to by se asi v preview mělo min. zmínit… 🙁 …jinak kluci makali a vydřeli 3 body zvenku proti silnýmu Brightonu a to je třeba spíš ocenit než kritizovat.

21
0
Would love your thoughts, please comment.x