Premier League: Liverpool – Tottenham Hotspur

30.4.2023, 17:30 CET, Anfield Road, Liverpool

34. kolo Premier League

Forma: VVVRR – RPPVR

Anfield Road je místem, kde Tottenham dlouhodobě nevyhrává, naposledy se mu to podařilo ještě pod taktovkou Harryho Redknappa 15.5.2011. Branky Spurs tehdy při výhře 0:2 vstřelili Rafael van der Vaart a Luka Modric. Celkově mají Spurs na Anfield Road hrozivou bilanci 2-10-23 a plný bodový zisk by byl velkým překvapením i dnes. Liverpool obecně doma neprohrává, přičemž z posledních osmatřiceti ligových zápasech se to stalo pouze jednou – 28-9-1.

Liverpool sice prožívá slabší sezónu, ale v posledních ligových kolecg nabral formu a dá se od něj očekávat silný finiš. Na Ligu Mistrů už to nejspíš stačit nebude, ale ve hře je stále páté místo. Momentálně mu patří sedmá příčka s pouhou bodovou ztrátou na naše borce. Reds mají ale zápas k dobru.

Tottenham do konce sezóny povede Ryan Mason, poprvé to bylo minulý víkend proti Manchesteru United, kde se Spurs podařil druhý poločas a ze stavu 0:2 po poločase z toho nakonec byla remíza. Spurs jsou tak stále ve hře o TOP 6, přičemž existují i naděje na TOP 4, nicméně ty jsou vzhledem k okolnostem opravdu minimální.

Domácím dnes budou chybět Bajcetic, Firmino, Ramsey a nejspíš i Keita. Tottenham je bez Sessegnona, Bentancoura, Bissoumy, Emersona-Royala a Llorise.

1 rok před

Ti obránci jsou fakt jak z okresu.Další ostuda na cestě.

1 rok před

To musí být nějaký bojkot , takhle blbí přece ti naši obránci nemůžou být.

Gazza
1 rok před

Je rok 2023 !To neznamená ,že tam musí být za každou cenu cheap žiďák.Mimochodem víc jak 70 procent Spurs fans nejsou židé.Chce to změnu ,ale od vrchu .Vyčistit ten smrad!

mindaCZ
1 rok před
Reply to  Gazza

Tvl už běž s tim tvoji Levy out do řiti, sorry jako 🤷 co příspěvek tak to samé, levy levy levý, si tím úplně posedlý, achjo…

Marthy
1 rok před
Reply to  mindaCZ

Jako nezlob se na mě, ale hodně toho jde za ním a sáhnout do svědomí by si měl. Jako prachy ne vždycky udělají výsledky, ale když škudlíš jak Levy, tak tomu ani nejde jít naproti. Potřebujeme brutální přestavbu, hlavně vzadu, a na to jsou potřeba peníze. Moc peněz. Za sebe doufám, že příští sezónu už lopaty typu Sancheze za Spurs hrát neuvidím.

mindaCZ
1 rok před
Reply to  Marthy

Ale to já vůbec nerozporuju…
Jen mě prostě sere, tady číst od jednoho samého člena každý zápas 100x Levy out, židák, k ničemu..pověsit ho pomalu a podobně hovna. Místo aby přispěl ( klidně negativně) k danému zápasu, tak tu plodí každý zápas dokola ty samé srance, sorry. Levy ty hráče netrenuje, nehraje s nima na hřišti, nedělá rozcvičky ať sou nachystaní na zápas od první minuty a ne až se prohrává 3:0

Lehce
1 rok před

Jako tolik obdrzenych branek za sezonu a to jeste nekonci jsme snad nikdy nemeli. To radsi at to opravdu dohrajem s hracema z rezervy

Milda
1 rok před

Když vidím jakoukoliv herní činnost , např. ty dlouhé přihrávky třicet metrů od nejbližšího ofenzivního hráče , tak je mi záhadou , co dělají každý den na tréninku.

Bejlas
1 rok před

Vidím pozitiva, první dvacetiminutovku jsme oproti předchozímu venkovnímu zápasu vylepšili o 2 obdržené branky.:-)))

1 rok před

Po hororovém začátku to mohl být prvotřídní bod, ale ne, z nějakého důvodu je na hřišti Lucas Moura, co tam do prdele dělá?!

Milda
1 rok před
Reply to  elroon

Nostalgie , nic jiného mě nenapadá. Snad tam byl naposledy , vůbec netuším na co myslel.

Bejlas
1 rok před

Si říkám, jestli jsme banda kokotů nebo megakokotů. Ale ten, kdo vede predzapasovou rozcvicku, je zjevně totálně mimo. Ten mancaft nebyl opět vůbec na zápas připraven. A to je chyba trenérského týmu.

Lehce
1 rok před

Jako jedno je jasne, pulka tymu se snazi a druha pulka to sabotuje jinak si to nedokazu vysvetlit tolik stupidnich chyb. Kdyz se podivem na nase skore, tak nehrajem o sestup jenom diky individualni kvalite hracu.

Marthy
1 rok před
Reply to  Lehce

Kdybychom hráli “o sestup”, jak píšeš, tak to už by byl totální bojkot. Za mě se vždycky hraje o záchranu, ne o sestup.

Dan_THFC
1 rok před

Kdyby měl nějakej zápas charakterizovat náš klub, tak to byl tenhle.
Na druhou stranu, i když jsem se opět díky Tottenhamu cítil na dně, tak zpětně vidím víc pozitiv než negativ. V podstatě všechny góly, které jsme dostali, padly po individuálních chybách. Porro neuhlídal Jonese, Dier byl mimo pozici, Romero zbytečně fauloval, Lucas špatně přihrál.. Prvních třicet minut bylo zase špatných, protože když dostane tým v takové krizi zase dva góly do deseti minut, tak ho to srazí ještě víc. Druhá věc je ale, že po těch třech brankách jsem dobře zareagovali, Mason udělal pár změn a nebál bych se říct, že jsme do konce zápasu byli lepším týmem. Co se šancí týče, tak to měla být minimálně remíza. Líbí se mi, že alespoň směrem dopředu vypadáme nebezpečně – o Kaneovi se není třeba bavit, ale pod Masonem se ihned zlepšil Son, Kulusevski taky konečně vypadá víc v pohodě, to stejné Richarlison.. Samozřejmě je tam milion věcí ke zlepšení, ale přijde mi, že nás strašně sráží individuální nekvalita v obraně a středu zálohy, kde prostě strašně chybí Bentancur. Do toho je tam Porro, který ve Sportingu asi nemusel nic bránit a problémy jsou na světě.
Snad teď zvládneme zápasy s CP a Brendfordem doma a neprohrajeme na Ville, ať si zajistíme alespoň EKL na příští rok a pak uvidíme, co se bude dít v létě..