Slide 1

Teď není čas to zabalit, burcuje tým kapitán Hugo Lloris

  • 14. 3. 2022
  • Milas
  • Články
  • 2
  • 319 zobrazení

Ačkoli Tottenham v sobotu nezvládl utkání na hřišti Manchesteru United, Hugo Lloris chce udržet v týmu bojovnou atmosféru. Obzvláště, když je před týmem další náročný týden.

Další dvě velké výzvy čekají Spurs v tomto týdnu. Nejprve se utkají ve středu o tři body v Brightonu a následně v neděli doma vyzvou na souboj v londýnském derby West Ham. A stále je o to hrát!

„Věděli jsme, že tento zápas může být v konečném účtování rozhodnující, ale rozhodně se nevzdáváme,“ řekl francouzský brankář Hugo Llloris. „Je tu ale stále ještě jedenáct zápasů a my potřebujeme naději, že jsme stále ve hře o evropské poháry. Proto víme, že tento týden je velmi důležitý, jelikož po něm následuje reprezentanční přestávka.“

„Musíme zanalyzovat naši hru a zjistit, proč výsledky nejsou takové, jaké bychom si je přáli. Zlepšili jsme se, cítíme to, a proto se nesmíme vzdát.“

Výkon dobrý, výsledek ne

Když se Hugo vrátil k sobotnímu utkání s United, řekl prakticky to samé, co Antonio Conte. „Pokud se budeme bavit o výsledku, samozřejmě jsme zklamaní, už jen proto, jak dobře jsme hráli,“ smutně uvedl Lloris.

„Určitě není dobře, že srovnáme na 1:1 a pak během tří minut znovu inkasujeme. Když jsme srovnali na 2:2, pak bylo třeba už soupeře k ničemu nepustit. Toho můžete docílit, když vyplníte volné prostory na hřišti, jste na míči a jednoduše držíte co nejdéle momentum zápasu. My jsme Manchester bohužel pustili k rohu a ten pro nás měl katastrofální následky,“ popsal zápas ze svého pohledu kapitán.

„Znovu se budu opakovat, ale myslím, že jsme zahráli velmi dobře. I tak se ale musíme v mnoha ohledech ještě zlepšit, myslím si, že ale jdeme správným směrem. Je třeba být v některých pasážích zápasu víc klidný, být silný na míči. Ukázali jsme týmovou sílu, ale vždy je těžké obhajovat výkon, když přijde porážka.“

„Dnes jsme velmi smutní, ale už zítra je čas se dobře připravit na další zápas, protože s Brightonem to bude další velká bitva a už si nemůžeme dovolit ztratit další body,“ dodal Lloris.

Share:
0 0 votes
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bejlas
2 let před

Po kolikáté už tohle letos slyšíme?

Dan_THFC
2 let před

Šance je vždycky, ale do pátého místa skončíme jen za předpokladu, že vyhrajeme drtivou většinu zápasů do konce sezóny. Vzhledem k vyrovnanosti našich výkonů bych ale z těch 11 zbývajících očekával spíš něco jako 6 výher, 1 remízu a 4 prohry. Škoda, už mi ta LM fakt chybí.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x