Slide 1

Umístění v TOP 4 by pro nás byl velkolepý úspěch, míní Conte

Tottenham se v posledním zápase Premier League opět předvedl ve skvělém světle, když doma rozdrtil tápající Everton 5:0. Po zápase se Antonio Conte nechal slyšet, že ačkoli je trenérem, který má vždy ty nejvyšší cíle, dobře si uvědomuje, že kdyby se Tottenhamu podařilo v letošní sezóně skončit mezi nejlepší čtyřkou, byl by to takový malý zázrak.

„Opravdu velmi nerad mluvím o ambicích jako je zabojovat o místo v Lize Mistrů, protože rád hraju o trofeje, ale v této sezóně by pro nás konečné čtvrté místo bylo něco jako ovlídnout Champions League nebo vyhrát Premier League,“ uvedl Conte.

Ačkoli se ale takováto meta vzhledem k nevyrovnanosti výkonů Tottenham jeví nepříliš pravděpodobná, Conte se nevzdává. „Zkusíme udělat maximum a uvidíme, co z toho nakonec bude. Zbývá nám ale odehrát už jen dvanáct zápasů, na druhou stranu už ale nehrajeme žádné poháry. Proto je důležité, abychom na sebe všchni vzali zodpovědnost, samozřejmě hlavně já,“ řekl novinářům.

Tottenham čeká už dnes v 18:30 další zápas, na Old Trafford vyzve Manchester United, který se nepotýká zrovna z nejlepší formou. První vzájemný duel (na kterém jsem bohužel byl osobně :D), Tottenham prohrál doma 0:3 a byl po něm odvolán kouč Nuno Espirito Santo. „Nesmíme ztrácet koncertaci, bude to velmi důležitý zápas,“ dobře si uvědomuje Antonio Conte.

Stejně to vidí i lídr obrany Spura Eric Dier. „Máme hodně času mezi zápasy, takže se není na co vymlouvat, máme dost času na regeneraci. Máme za sebou složitou šňůru zápasů venku, která nedopadla příliš dobře, my se ale teď musíme soustředit na to, abychom byli konzistentní a to v každém zápase, což je klíčové,“ řekl.

„Je to něco, na čem tvrdě pracujeme, ale stejně tak se stále snažíme dávat do naší hry víc a víc nových myšlenek a postupně se zlepšovat. Opravdu tvrdě pracujeme na tom, abychom se konečně dostali tam, kam chceme,” pokračoval Dier.

„Samozřejmě i nadále pracuji na sobě, aby moje výkony byly pravidelně kvalitní, na to se soustředím nejvíc, protože chci hrát co nejlépe, co nejlépe chápat svoji roli v týmu a systém, který máme hrát. Náš trenér je v tom skutečný profík. Mám pocit, že jsme v tomto ohledu stále na začátku a to nejlepší přijde. Chceme tomu jít ale naproti,” dodal.

Share:
5 1 vote
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Venca
2 let před

Pokud chceme udrzet sanci na top4 musi dneska byt 3 body!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x