Slide 1

Vítejte na nových stránkách!

Vážení příznivci,

jak jste si jistě všimli, stránky spurs.cz byly nějakou dobu nefunkční. Bohužel jsme přišli o všechna data a byli jsme nuceni začít úplně nanovo. Tímto bychom Vám chtěli moc poděkovat za Vaši trpělivost a finanční pomoc, díky které se nám podařilo vybrat dostatek peněz na rozjezd nových stránek.

Nové stránky budou v lecčems podobné těm starým a ani koncept se nemění – i nadále Vás budeme informovat o dění v klubu. Stejně tak zůstává v provozu i Facebook, který si jen změnil název na CzechSpurs a budeme mít i Instagram – vše se dozvíte.

(Staro)Nově pro Vás máme bleskovky – krátké zprávy o menších novinkách z klubu. Přívětivější budou diskuse pod články a do budoucna bychom měli mít i možnost diskusního fóra.

Jak již bylo zmíněno, přišli jsme o všechna data, tzn. i o uživatelské účty. Kdo chce přidávat komentáře k článkům, musí se znovu registrovat nahoře v hlavičce webu pod záložkou Přihlásit se. I když je web již v podstatě hotový, stále ještě dolaďujeme některé detaily, prosíme tedy o trpělivost.

Děkujeme Vám za přízeň!

CzechSpurs

Share:
5 1 vote
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
elroon
2 let před

Na starém webu už jsem sice nějakou dobu nebyl, ale když mi jednoho dne vyskočila 404, tak mě to hodně mrzelo. Tudíž moc rád vidím, že čeští fanoušci Spurs zase mají svůj prostor mimo všechny sociální sítě, a doufám, že tady ty diskuze budou stát za to, abychom se sem všichni rádi vraceli a sdíleli ten jedinečný tottenhamský nihilismus 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x