Slide 1

Winks: Měli jsme hrát lépe, ale je to těžké, když nenastupujete

  • 22. 10. 2021
  • StevieY
  • Články
  • 4
  • 174 zobrazení

Tottenham včera předvedl mizerný výkon a Harry Winks v rozhovoru pro London Evening Standard připustil, že je pro něj obtížné přijmout roli náhradníka, který se z něj za poslední rok stal jak v klubu, tak v reprezentaci. Od listopadu 2020 se v národním týmu neobjevil a letos si v lize zahrál pouze hodinu. Zároveň naznačil, že o své pozici v klubu bude mluvit s manažerem.

Jasně, že je moje situace nyní obtížná a nevím, co je příčinou toho, že jsem teď tam, kde jsem, ale i když vím, že vinit můžu hlavně sebe, snažím se ze sebe dostat to nejlepší, zlepšit v určitých oblastech. Ale to přichází se zápasovým vytížením. Miluju Tottenham, ale chápejte, že potřebuju hrát. Abych byl v nejlepší formě, potřebuju pravidelně nastupovat.

Záložník Spurs upozornil, že teď nemyslí na zimní přestupové okno, ale o své pozici chce hovořit s Nuno Esprito Santem. Ten nechal celou základní sestavu doma v Londýně a pro zápas v Arnhemu nasadil náhradníky a juniory, což ale Winkse nepotěšilo. „Je to těžké, musíme být tým, bojovat za sebe a být motivovaní, a to i když nehrajeme s těmi nejlepšími hráči, tak máme na hřišti ukázat, že i my máme na základ. Ale to jsme včera neukázali, jde to za námi, ale je v tom více faktorů, proč se tak stalo. I když jsme ten zápas měli vyhrát. Ale oni nás přehráli, byli bojovnější, to se nám nesmí stávat.

Harry připustil, že hráči musí přijmout odpovědnost, ale zároveň dodává: „Nemůžeme se vymlouvat, ale když hrajete jednou za pár týdnů, je těžké se dostat do tempa a věřit si. Nehráli jsme dobře, jako tým, ale je to obtížné.

London Evening Standard

Share:
0 0 votes
Article Rating
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Milas
Editor
11 měsíců před

Když jako záložník umíš nahrát jen dozadu, tak se nediv.

Milas
Editor
11 měsíců před
Reply to  StevieY

Kdyby makal a hral dobre, tak se do zakladu dostane. Sance mel v minulosti a nevyuzil je. Tohle neni ani o systemu, ten kluk na to bud nema a nebo nemaka dost na to, aby to v sobe probudil. Za me by mu mohla pomoct hostovacka.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x