Slide 1

Winks: Měli jsme hrát lépe, ale je to těžké, když nenastupujete

  • 22. 10. 2021
  • StevieY
  • Články
  • 4
  • 254 zobrazení

Tottenham včera předvedl mizerný výkon a Harry Winks v rozhovoru pro London Evening Standard připustil, že je pro něj obtížné přijmout roli náhradníka, který se z něj za poslední rok stal jak v klubu, tak v reprezentaci. Od listopadu 2020 se v národním týmu neobjevil a letos si v lize zahrál pouze hodinu. Zároveň naznačil, že o své pozici v klubu bude mluvit s manažerem.

Jasně, že je moje situace nyní obtížná a nevím, co je příčinou toho, že jsem teď tam, kde jsem, ale i když vím, že vinit můžu hlavně sebe, snažím se ze sebe dostat to nejlepší, zlepšit v určitých oblastech. Ale to přichází se zápasovým vytížením. Miluju Tottenham, ale chápejte, že potřebuju hrát. Abych byl v nejlepší formě, potřebuju pravidelně nastupovat.

Záložník Spurs upozornil, že teď nemyslí na zimní přestupové okno, ale o své pozici chce hovořit s Nuno Esprito Santem. Ten nechal celou základní sestavu doma v Londýně a pro zápas v Arnhemu nasadil náhradníky a juniory, což ale Winkse nepotěšilo. „Je to těžké, musíme být tým, bojovat za sebe a být motivovaní, a to i když nehrajeme s těmi nejlepšími hráči, tak máme na hřišti ukázat, že i my máme na základ. Ale to jsme včera neukázali, jde to za námi, ale je v tom více faktorů, proč se tak stalo. I když jsme ten zápas měli vyhrát. Ale oni nás přehráli, byli bojovnější, to se nám nesmí stávat.

Harry připustil, že hráči musí přijmout odpovědnost, ale zároveň dodává: „Nemůžeme se vymlouvat, ale když hrajete jednou za pár týdnů, je těžké se dostat do tempa a věřit si. Nehráli jsme dobře, jako tým, ale je to obtížné.

London Evening Standard

Share:
0 0 votes
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Milas
Editor
2 let před

Když jako záložník umíš nahrát jen dozadu, tak se nediv.

Milas
Editor
2 let před
Reply to  StevieY

Kdyby makal a hral dobre, tak se do zakladu dostane. Sance mel v minulosti a nevyuzil je. Tohle neni ani o systemu, ten kluk na to bud nema a nebo nemaka dost na to, aby to v sobe probudil. Za me by mu mohla pomoct hostovacka.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x