Slide 1

Členství v Czech Spurs 2022/23

 • 13. 7. 2022
 • jakub_urbanek
 • Články
 • 5
 • 541 zobrazení

Jsme na začátku letní přípravy, blíží se nový ročník Premier League a tak je nejlepší čas informovat o možnosti členství v Czech Spurs pro sezónu 2022/23. Po dvou covidových letech věříme, že se situace konečně stabilizovala, a můžeme tak zase všem českým fans nabídnout naše služby.

Vstupenky na domácí zápasy Spurs

Jako každou sezónu, i letos chceme všem českým fans co nejvíce zpřístupnit osobní návštěvu domácích zápasů Spurs na Tottenham Hotspur Stadium. Očekáváme, že budeme schopni pravidelně zajišťovat minimálně 4 vstupenky na každý domácí zápas Premier League nebo Ligy mistrů. Výjimečně bychom měli být schopni zajistit i víc. Jako vždy budou lístky přiřazovány principem “kdo dřív přijde” – respektive, kdo se dřív ozve na emailovou adresu czech@spurs.cz a vstupenky si zarezervuje.

Následující tabulka ukazuje termíny objednávek pro jednotlivé skupiny zápasů. Abychom dokázali obstarat co nejvíce z vás a vyhnuli se komplikacím, je třeba žádosti zasílat s předstihem – tj. před “deadlinem pro podání žádostí”.

Pod článkem pak najdete dostupné sektory a ceny pro jednotlivé kategorie zápasů. Jako vždy, Czech Spurs si neúčtují žádný poplatek za zprostředkování – platíte tedy opravdu jen základní cenu lístků.

Další výhody členství

Možnost získání vstupenek za nejnižší možné ceny, oficiální příslušnost k českému fanklubu Tottenhamu Hotspur a možnost přispět k fungování webu www.czechspurs.cz a existenci české fanouškovské komunity jsou jistě největšími důvody, proč se stát členem Czech Spurs.

K tomu však můžeme nabídnout ještě občasné drobné dárky (viz dárky rozdané v červnu během turnaje fanklubů), vouchery na dopravu zdarma z online Official Spurs Shopu a do budoucna také partnerské nabídky – tj. slevy u společností napojených na Tottenham Hotspur.

Jednorázově pak nyní nabízíme digitální voucher na 15 liber do Online shopu (sleva neplatí na některé exkluzivní produkty). Voucher je platný pouze 1x a je dostupný pro toho z vás, kdo ho využije jako první!

Kód voucheru: MEM22158375887

Členský příspěvek

Vše výše zmíněné je samozřejmě platné pouze pro registrované členy Czech Spurs. Zaregistrovat se je však snadné – stačí splnit dvě jednoduché podmínky:

 1. základní registrace ZDE
 2. zaslání ročního příspěvku 400 Kč (16 EUR) na náš transparentní bankovní účet
  číslo účtu:             2702028269 / 2010
  IBAN:                     CZ2920100000002702028269
  BIC:                        FIOBCZPPXXX
  do poznámky zadejte své jméno

Členství je platné vždy na jednu sezónu, proto prosím i všechny současné členy o obnovení členství stejným způsobem.

Rád bych tedy vyzval ty z vás, kteří mají zájem využít některý z nabízených benefitů či se jakkoli podílet na existenci fanouškovské komunity Tottenhamu Hotspur nebo mají pouze zájem podpořit redaktory CzechSpurs.cz, aby se stali oficiálními členy Czech Spurs i pro sezonu 2022/2023.

Shrnutí:

 • Staň se členem Czech Spurs, čti náš web www.czechspurs.cz, vyraž na fotbal a pomož naší komunitě členským příspěvkem 400 Kč na sezónu.
 • Chceš-li vyjet na zápas, neváhej nás kontaktovat na emailu czech@spurs.cz – na všem se spolu následně domluvíme!
 • Ozvi se v případě zájmu o spolupráci! 
 • Veškeré informace o členství jsou stále dostupné ZDE

Díky všem, kdo fandí a zajímají se o Spurs!!

COYS!!!
Jakub Urbánek
předseda Czech Spurs


Share:
5 1 vote
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ov_puskin
1 rok před

Diky moc za kupon, “Spurs White Hart Lane Metal Street Sign” se bude pod pergolou hezky vyjimat, a byl diky vam zdarma (tedy, za 4 libry postovneho…)
Jdu zaplatit clensky prispevek na dalsi rok! Hodne stesti do dalsi prace, chlapi!

Screenshot 2022-07-14 205519.png
elroon
1 rok před

Super, letos chci konečně po covidu zase vyjet na zápas, takže neváhám 🙂 Díky za veškerou práci a iniciativu!
Každopádně dotaz – v textu je zmíněná tabulka a taky dostupné sektory a ceny pro zápasy, ale ani po vypnutí ublocku nic nevidím (zkoušeno ve Firefoxu a Chromu), je to někde k nahlédnutí, hlavně ty deadliny?

Last edited 1 rok před by Adam Musil
elroon
1 rok před
Reply to  jakub_urbanek

Skvělé, díky!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x