Slide 1

Reprezentuj Spurs na turnaji!

Dne 25.6.2022 od 8:45 se ve fotbalovém areálu Buchlovice (okres Uherské hradiště) bude konat turnaj československých fanklubů, konkrétně už jeho 2. ročník. Srdečně Vás zveme, abyste se této akce zúčastnili a reprezentovali Czech Spurs. A to jak fanouškové, tak i jako hráči!

Celkově se turnaje zúčastní hned dvanáct týmů. Kromě Spurs je to Arsenal, Manchester United, Liverpool, West Ham, Chelsea, Everton, Newcastle, Borrusia Dortmund, Bayern Mnichov, Juventus a Barcelona. Hrát se bude ve formacích 7+1 a to 1×20 minut, v případě remízy se budou kopat penalty. Dvanáct týmů bude rozděleno do dvou skupin po 6ti týmech, 4 postoupí do play off pavouka, kde se již bude hrát vyřazovacím způsobem. Hraje se i o 3. místo.

Občerstvení

Celý den bude v areálu zařízený bufet/bar. K dispozici budou 2 druhy točeného piva, 4 druhy tvrdého alkoholu, točené nealko, káva, koláčky, párek v rohlíku, utopenec, grilovaná krkovička, hermelín, cigáro, langoš a gulášová polévka.

Afterparty

Po skončení turnaje, cca. 18./19. hodina, bude v areálu afterparty s DJ a cimbálovou muzikou

Ubytování

Pořadatelé vám mohou zajistit v Autokempu Smraďavka. Je možnost si postavit svůj stan nebo karavan (cca. 120 Kč). Chatky (viz. Foto) jsou pro 5 osob, pro pronajmutí chatky v ní musí být ubytování nejméně 2 lidé. Cena za jednu osobu je 300Kč na noc. Samozřejmě je možnost ubytovat se už od pátku. V kempu jsou společné sprchy a WC.

Taxi

Po celou akci bude k dispozici dostatek řidičů, kteří vás kdykoliv odvezou na ubytování za normální poplatek
*Mohou vás samozřejmě dovézt i z nádraží ze Starého Města, kam jede vlak přímo z Prahy který dojede 8.22 – Úplně bych na to ale nespoléhal, protože všichni víme jak to je se zpožděními vlaků…

V návaznosti na tuto informaci bych chtěl všechny poprosit, aby si to zařídili tak, aby byla přítomna 8.45 na zahájení aspoň polovina z každého mužstva. Výkop prvního zápasu je plánovaný na 9:00

Aktuální informace najdete na FB skupině – ZDE

Share:
5 1 vote
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
StevieY
Editor
2 let před

To jsou panečku znaky, hlavně ten Dortmundu. 4 druhy tvrdého alkoholu, cigáro, koláčky (nespecifikováno s čím), autokemp Smraďavka, cimbálovka, no vypadá to na super akci!

mindaCZ
2 let před

Slivovice v popisku chybí 😀
Mám to kousek, tak když bude volný čas tak ano

4
0
Would love your thoughts, please comment.x