Slide 1

Premier League: Tottenham Hotspur – Chelsea

Neděle 19. 9. 2021, 17:30 SEČ

Tottenham Hotspur Stadium

Tottenham nečeká v tomto zápase vůbec snadný úkol. Jednak se postaví velmi silnému rivalovi a úřadujícímu vítězi Ligy mistrů, který v lize zatím neprohrál a navíc budou Spurs postrádat zřejmě několik hráčů – Tanganga je v trestu, Moura a Bergwijn si odnesli zranění ze čtvrtečního duelu v Rennes a jejich start je také nejistý a šrámy na těle mají i Dier a Son. Davinson, Romero a Lo Celso se vrací z karantény, kterou si vysloužili za účast v kvalifikačních duelech. Chelsea oproti tomu postrádá pouze Pulisice. Vzájemná bilance rovněž není potěšující, v posledních pěti ligových zápasech čtyřikrát vyhrála Chelsea a pátý zápas skončil nerozhodně, Tottenham soupeře v poslední době udolal jen loni ve čtvrtém kole League Cupu a to ještě na penalty. Je tedy pravděpodobné, že jakýkoli bodový zisk by měl Tottenham potěšit.

Zdravim a dekuji klukum, ze web zase zprovoznili! Uz jste mi chybeli 🙂

Tento zapas by nam mohl teoreticky sedet, protoze zase budeme hrat na protiutoky. Hlavne se nesmi stat, ze budeme dotahovat – to by potom zavanelo ostudou.

Jsme na zacatku nove ery a bohuzel s temi stejnymi hraci… Byl bych mile prekvapen, kdyby to Nuno zvladl a neco jsme uhrali. Zatim hrajeme priserne. Bojim se bojim.

FLCSpurs
Editor
2 let před
Reply to  pitrys

Díky za pochvalu  🙂

Co k zápasu… Chelsea je rozjetá, navíc konečně má i útočníka, nám se naopak rozpadá všechno… O to víc bude potřeba makat a třeba to na něco bude stačit…

Milda
2 let před

Nevím , no. Hodně se soustředilo na posílení defenzívy a ta pracuje i přes nesehranost a neustálé změny velni solidně. Směrem dopředu máme v podstatě jen jenu variantu a to dlouhé nákopy a brejky. Postupný útok prakticky neexistuje a to je zoufale málo. Dnes to asi jinak ani nepůjde ,ale neschopnost něco vymyslet je do očí bijící.Nevím jak to teď mezi sebou mají ,ale pokud se Ndombelemu alespoñ trochu chce ,tak musí hrát.
A ještě jsem si nevšiml ,že by v nějakém zápase Nuno posílil útok ,vždy na hřiště přijde místo ofenzivního defenzivní hráč.

elroon
2 let před

Zápas se City ukázal, že pod Nunem bychom to proti silným týmům mohli umět, na druhou stranu hráči, kteří se o výhru v prvním kole zasloužili, jsou zrakvení a stále nám zoufale chybí tvořivost ve středu pole. Čekám dnes spíš utrpení a jakákoliv známka zlepšení bude pozitivem – třeba aspoň vystřelit bychom mohli, že. 🙂

Milas
Editor
2 let před
Reply to  elroon

Přesně tak, za mě je problém, že od doby Dembeleho a případně Eriksena nemáme někoho, kdo to umí kreativně rozdávat ze středu. Trochu jsem to viděl u Ndombeleho, ale jemu sednou tři zápasy za sezónu a tudíž na něj nejde moc sázet. Ta hra se dvěma DM a Winksem je dopředu sebevražda.

elroon
2 let před

Sestava vypadá velmi dobře, návrat Sona extrémně důležitý, na Romera se moc těším a Ndombele snad bude hrát tak, aby o něj v létě měl zájem Real nebo Bayern. 🙂

Milda
2 let před

Takhle se odvázat , to jsem teda od Nuna nečekal.

pitrys
2 let před
Reply to  Milda

Je super, ze se toho neboji! Sestava je skvela!

Leopold Nezval
2 let před

Na první pohled, pěkně zpracovaná stránka.

mindaCZ
2 let před

Děkuju chlapcům za znovuvytvoreni webovky, bez toho to nebylo ono, skvělá práce!
K zápasu, myslím, že sestava dobrá v rámci možností, sem zvědav na Ndombeleho, pokud mu bude fungovat hlava, tak je to náš nejkreativnejsi záložník, snad se předvede a nastartuje sa do základní sestavy aj dál..

Last edited 2 let před by mindaCZ
Milas
Editor
2 let před
Reply to  mindaCZ

Souhlasím, on jediný je teď z celýho kádru schopen být playmaker.

Mimochodem, hezký tetování, mám taky se Spurs 😀 Mám kohouta normálně naše logo a pak nápis Audere est facere!

mindaCZ
2 let před
Reply to  Milas

Díky, před 3 lety sem sa rozhodl po 15 letech fandění spurs to na sobě zvěčnit 😊

Milas
Editor
2 let před

Dvě minuty a Ndbomele už je teď znát jako prase.

Milas
Editor
2 let před

Ten Reguilon do kombinace naprosto nepoužitelný.

elroon
2 let před

První půle solidní, líbí se mi, že jsme na ně vlítli a nespoléháme na brejky, byť tedy vypracovat si šanci proti Chelsea je nesmírně těžké.

mindaCZ
2 let před

No Ndombele zatím solidní poločas, díky bohu… Celkově nehrajeme špatně, škoda těch nazkaku šancí, které jsme nevyužily

Milas
Editor
2 let před

Minimálně ze dvou mohl být v pohodě gól, je to škoda. Trochu se totiž bojím, že budeme ve 2. poločase opatrný.

2 let před

První gól zbytečný, druhý vyloženě krutý, je potřeba se vzpamatovat a nedopustit trapas.

Milas
Editor
2 let před

Při prvním to posral Alli, který pozičně uplně mimo a druhý byla haluz, ale bohužel Chelsea ve 2. poločase začala hrát aktivněji a absolutně na to nemáme reakci.

Bejlas
2 let před

Lo Celso měl zůstat v karanténě aspoň rok, těžko se nám hraje v deseti.

2 let před

Říká se mi to těžko, ale je prostě vidět jedno – v tom týmu není kvalita na většině postech. Máme top Sona, Kanea, Hojberga a Llorise. Zbytek je, z mýho pohledu průměr až podprůměr Premier League. A z toho pak prostě, logicky pramení to, že nemůžete být na top pozicích a vyhrávat těžké zápasy.

Milas
Editor
2 let před

Kdyby jsme neměli Llorise, tak prohráváme tak 0:8 dneska.

Bejlas
2 let před

Tak na Chelsea ztrácíme asi 2-3 parníky. Koho tam máme příště? V druhé půli nás rozsekali na kousky, skóre je ještě hodně přívětivé.

2 let před

Není to pěkný obrázek. Prvních pár zápasů se bezzubost v poslední třetině hřiště dala svést na to, že Nuno chce nejprve konsolidovat obranu, jenže tenhle argument s každým dalším zápasem slábne. Je pořád začátek sezony a tři výhry na úvod znamenají, že nejsme v žádné hrozné pozici, a už vůbec ne krizi, ale udržitelné to bez vytváření šancí není. A jen doufám, že Nuno umí vymyslet jinou taktiku než dostat míč nahoru pomocí rychlíka typu Traoré.
Chelsea je momentálně úplně jinde, bohužel.

mindaCZ
2 let před

Druhá půlka bohužel ukázala rozdíl, propastny rozdíl mezi oběma mancafty… Do předu jsme úplně mimo… A dneska aj defenziva hrůza, mozem být rádi za 0:3

Bejlas
2 let před

Hm, to se Emerson divil, že ho Barcelona nechce. Já se tedy nedivím vůbec. Dneska byl jediný hráč, který snese měřítko, Lloris. Jinak bída. A ta bojovnost z prvních tří kol je taky pryč. A to je asi to nejhorší.

Milda
2 let před

I přes pytel gólů v posledních zápasech nemám z naší obrany špatný pocit , ale to co předvádíme dopředu je čirá hrůza. Tam nikdo neví co dělat , už ani zoufalé pokusy Harryho chodit si hluboko pro balóny a nahrávat sám sobě nejsou k ničemu. Dost bych se divil , kdyby Nuno věděl co s tím.
Na druhou stranu ,kdybych si měl dnes vsadit na mistra , tak to dám na Chelsea .

pitrys
2 let před

Pozitiva a negativa tohotu zapasu:

Pozitiva:

• Prvnich cca 20 minut jsme hrali super; vysoky presing, agresivita, pohyb, dobry linkup
  • Nuno v pozapasovem rozhovoru rekl, ze je treba se k prvnim 20 minutam vratit a stavet na tom (z toho mi vyplyva, ze takto se budeme snazit prezentovat i nadale)