Slide 1

Tottenham pomáhá, udělejte to i vy!

Určitě se všichni shodneme na tom, že doba je v posledních měsících a letech pro nás všechny těžká. Jenže jsou tu tací, kteří to mají ještě o poznání složitější a právě těm by se mělo co nejvíce pomáhat. 

A pomáhá jim i náš milovaný klub. V květnu tohoto roku se na dresu Spurs během utkání se Sheffieldem objevilo jednorázově nové logo a nebylo to náhodou. Tottenham Hotspur Football Club je totiž partnerem nadace ISF Cambodia. 

Vyvrcholením spolupráce věnovali Spurs nadaci podepsaný dres přímo ze zápasu. A získá ho jeden šťastný fanoušek Tottenhamu, přičemž k tomu, aby měl se tak stalo musí udělat jediné – zúčastnit se internetové tomboly. Lístek do tomboly stojí 1 dolar a koupit si jich můžete i víc, címž se samozřejmě zvyšuje vaše šance na úspěch. Nakupovat můžete zde: https://isfcambodia.org/raffle/

Až dva další lístky do tomboly (zcela zdarma), můžete získat buď 1) za to, že budete sledovat ISF Cambodia AND AIA Cambodia na Facebooku, Instagramu či Twitteru a označíte v komentáři dva kamarády nebo za 2) když na svém profilu na zmíněných sociálních sítích budete sdílet příspěvek ISF Cambodia OR AIA Cambodia “ISF Raffle”. Losování proběhne 12. listopadu a výherce bude oznámení prostřednictvích sociálních sítí. 

ISF je oceněná kambodžská charita s více než patnáctiletými zkušenostmi v oblasti vzdělávání, sportu a iniciativy komunitního rozvoje s cílem poskytnout zranitelným dětem a jejich rodinám nástroje, jak se dostat z chudoby.

Share:
0 0 votes
Article Rating
Upozornit na nové komentáře
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x